| Ionut_7740 a întrebat:

Nu stiu cat de clar o sa fiu dar am auzit ieri la un radio o melodie rapp sau house nici nu stiu cum sa-i zic in care iti puteai da seama ca e cu niste cuvinte pe care ei la radio nu au voie sa le dea. mi-a placut tare ritmul melodiei si as vrea sa stiu cum se numeste (Precizez ca atunci cand urma sa fie spus ceva obscen in engleza se trecea peste si ca nu este piesa de-a vrunui interpret roman, plus ca dupa felul in care vorbea unul din ei era african sau ceva) V-as ramane profund indatorat si-as da si 50 de funde da s-ar putea

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Pai banuiesc ca ai putea sa asculti radiolul din nou.macar daca aveai un vers.tongue
scuze
bafta la cautat melodia, loly:*