| TheGodfather007 a întrebat:

Buna tuturor!
Astazi ma plimbam cu un prieten cu masina cand am auzit o melodie frumoasa dar nici unul din noi nu am stiut cum se numestesad.Piesa cred ca era in spaniola(telo caleno)asta l-am inteles mai bine si avea si engleza(pretty girl pretty girl no makeup). Sper ca ma puteti ajuta, va voi ramane profund indatorat.happy +funda

Răspuns Câştigător
| MonnicaM a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YZcQUlmnX44 cred ca asta este.

| TheGodfather007 explică (pentru MonnicaM):

Iti multumesc din tot sufletul:*

| MonnicaM a răspuns (pentru TheGodfather007):

Cu placere, ma bucur ca ti-am fost de ajutor happy

| TheGodfather007 explică (pentru MonnicaM):

Multumesc inca odata:*

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine este ''Dan Balan - Lendo Calendo ft. Tany Vander & Brasco''.

| СчаСтлИваЯ a răspuns:

Keri Hilson-pretty girl pretty girl no makeup