| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU.
Am auzit ieri o melodie la radio (nu mai tin minte exact ce post), in engleza,si incepea cam asa :„Welcome to India, I could spend my life here in India". (partea asta e cantata de un baiat), iar apoi urma si o parte cu ritmul destul de rapid cantata de o fata.Stiti cumva despre ce melodie e vorba? Am incercat sa o gasesc, dar nu am reusit.
Dau funda pentru cine imi spune titlul melodiei happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Inna - Inndia.

2 răspunsuri:
| Madalyna29 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lWiuksJXhQo -> INNA feat Play & Win - INNdiA

| CaMMpER a răspuns:

Inna: InNdiaa big grin