| cristianorudi7 a întrebat:

Nuuuuuuuuuu maaaaaaaaaaaaai reeeeeeeeeeeeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiist!

am o imprimanta hp deskjet 3745,((((http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0)))), si cand dau print imi zice: WINDOWS CANNOT PRINT DUE TO A PROBLEM WITH THE CURRENT PRINTER SETUP.

EXplicati-mi si mie ce wtf inseamna asta si ajutati-ma sa rezolv problemaaa

funda+vot

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Inseamna ca nu ai instalat driver-ul imprimantei sau nu l-ai instalat corect!
Instaleaza driverul de pe CD-ul inprimantei si se rezolva!
Si vezi ca pe CD ai si un tutorial de instalare si ce setari sa ii faci!

| Piiink a răspuns:

Windows nu poate PRINT din cauza unei probleme cu setarea curente ale imprimantei.
happy Mai instaleaza o data imprimanta si va merge big grin :X funda puppy dog eyes?