| cristianorudi7 a întrebat:

Am o imprimanta hp deskjet 3745. cand vreau sa printez ceva imi spune:
window cannot print due to a problem with the current printer setup
ma puteti ajuta sa o fac sa printeze?
explicati-mi si mie ce trebuie sa fac, am auzit de niste drivere mama dcrq, dupa aia sa nu o stric

funda

1 răspuns:
| DennK a răspuns:

Neah, no...nu te complica.trebuie doar ceva setari din calc, nimic altceva, am avut aceeasi problema si s-a rezolvat, dar cheama pe cineva care stie sa faca asta, nu o fa tu, s-ar putea s-o striki, cum spuneai mai sus