| cristianorudi7 a întrebat:

Cand vreaau sa printez ceva imi zice : windows cannot print due to a problem with current printer setup.
eu am o impr hp deskjet 3745, asa scrie pe ea. ma puteti ajuta? fundaaaaaa

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Da, am patit si eu ceva aemanator. De mai multe ori. Ai 2 posibilitati:
1. Dezinstaleaza driverul de la imprimanta si pe urma il instalezi la loc;
2. Up-datezi driverul deja existent de pe net. Pe desktop, pe bara de jos langa ceas vei gasi o pictograma mica "actualizari disponibile'. Click pe ea si cred ca vei gasi acolo driverul actualizat pentru imprimanta.
Succes!