| No a întrebat:

Oare ce a-ti face daca nu ar mai merge internetul timp de o zi? Astept pareri originale si fara : AAA, as suna la aia sa fac reclamatie ca nu-mi mrg netuuu` laughing

Răspuns Câştigător
| ThinkBlue a răspuns:

1. As iesi cu rolele sau cu bicicleta
2. As merge cu prietenii la un suc
3. As citi o carte [ slabe sanse laughing]

5 răspunsuri:
| Zebra_4184 a răspuns:

Ai putea sa te joci afara in aer liberlaughing sau sa inventezi povesti.

| Coconut a răspuns:

Am trait fara internet si mai mult de o zi, de ex cand plec la bunici sau cand sunt cu prietenii sia utnci nu stam pe net sau cand sunt la alte rude, unde pot face o multime de alte lucruri mai interesante decat netu. Dar totusi, daca nu ar merge netu, as iesi pe afara, as citi, mas uita la tv( desi e plictisitorlaughing), mas intalni cu prietenii, as pierde timpu prin casa, etc. sunt multe lucruri pe care poti sa le faci in lipsa internetului. :*

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Aş ţine legătura cu prietenii vorbind la telefon, aş citi, aş viziona filme (la TV), aş ieşi cu prietenii afară, etc.

O zi frumoasă!

| Zebra_4184 a răspuns:

Daca ar fi dis de dimineata de exemplu ai putea sa mergi sa alergi.Sau sa faci mancare:d
sau sa mergi la patinaj artistictongue ai avea sanse sa cunosti noi prieteni si lumea din jurul tau nu ar mai parea chiar atat de realaughing

| Deea4u_2595 a răspuns:

As vb la tel cu perietenii:X:X m`as duce afara,
m`aas duce la prietene...etc
love strucklove struck