| Georgyyyyyyy a întrebat:

Cand sun pe cineva suna putin si imi da ocupat? oare acea persoana m-a filtrat numarul? astept pareri

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca inainte suna, apoi apare ocupat inseamna ca ti-a respins apelul.

| Georgyyyyyyy explică (pentru evenso):

Pai se aude sunand si repede da ocupat...

| evenso a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Mda, cum ti-am mai scris iti respinge apelul ( te inchide ).

| Georgyyyyyyy explică (pentru evenso):

Dar macar poate primi mesajele trimise de mine si sa le poata citi?

| evenso a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Da, pana cand nu iti blocheaza numarul, atunci automat vei fi respinsa cand suni si nici mesaje nu vei putea lui trimite.

| Georgyyyyyyy explică (pentru evenso):

Pai la blocare presupun cand sun mi se inchide fara sa mai sune.dar nu inteleg acu cand sun ca suna dar nu apuca repede sa sune si da ocupat

| evenso a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Nu pot altceva sa spun decat sa ma repet, ti-am scris de doua ori, te respinge cand suni.

| Georgyyyyyyy explică (pentru evenso):

Deci mi-a blocat nr in asa fel incat sa nu mai pot suna?

| CostelPopa a răspuns:

Daca l-ai sunat pe Gregorio de Rumania sigur nu ti-a filtrat numarul deoarece el este un om cu caracter...