| Codyx a întrebat:

Oare sa ma tund chel?laughing astept pareri

4 răspunsuri:
| Reallynotme a răspuns:

Nu cred ca ti-ar sta bine chel! Dar asta e doar parerea mea big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa arati ca un coi de ce nu.

| cataseff a răspuns:

DepindelaughingDaca te-ai bronzat vara asta tare,nu ti-as recomanda,deoarece esti negru, iar partea acoperita acum cu par, este mai alba(mai alba binelaughing )Daca nu esti bronzat, de ce nu!happy
Eu cand m-am tuns vara trecuta eram bronzat, si prietenii au cam ras de minehappyBafta

| Codyx explică (pentru cataseff):

Nu frate nu ma tund, a fost doar o intrebare la mistolaughing