| kenNNzorFTW a întrebat:

Care are tupeu sa se uite la asta:http://www.youtube.com/watch?v=k3y7GT8HudQ&feature=relat ed (plz nu ma injurati) =))

4 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Futu.Glumeambig grin. O stiam de mult deci nu m-am speriat.Se si vede cand opreste camera ca sa faca faza.da vezi ca poate te injura altii, ai grija

| Denysa2012 a răspuns:

Ce tare e frate bagamesi eu ceva ca e tare si mai exact cine sa nu aiba tupeu sa se uite plozi de 5 ani ma lasi date dracu pa poate mai vb

| davidutzu12 a răspuns:

Da am vazuta si vezi ca e trucata uita-te ma atent ca se face fantoma... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiiii si cat suspans.