| morphineeboy a întrebat:

Offf... mi-am cumparat din new yorker buzau o geaca de piele ecologica bej care era la raionul pentru barbati(eu sunt baiat) dar vad o groaza de fete cu geaca la fel ca a mea...si nu stiu ce sa fac sa nu rada baietii de minestraight face

Răspuns Câştigător
| HeeYeon a răspuns:

Sunt multe modele ori Unisex ori care sunt si la fete New Yorker e cunoscut pentru stilul comun, si ce iti pasa tie daca rad sau nu. Depinde cum o combini si la ce haine. Daca o combini cu ceva barbatesc de ce sa rada?