| morphineeboy a întrebat:

Offf... mi-am cumparat din new yorker buzau o geaca de piele ecologica bej care era la raionul pentru barbati(eu sunt baiat) dar vad o groaza de fete cu geaca la fel ca a mea...si nu stiu ce sa fac sa nu rada baietii de minestraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca sunt fata, iti spun ce ti se intampla. Fetele, pentru a iesi in evidenta, mai poarta si lucruri barbatesti. De exemplu o camasa albastra cotton merge perfect la o fata cu blugi mulati, tenesi si un cardigan peste care o geaca piele maro.
Se poate ca geaca sa fie unisex, dar ma indoiesc, pentru ca baieii au umerii in forma de trapez, in schimb fete nu. Daca -ti vine bine, stai linistit si poarta-ti geaca de piele pentru ca gecile de piele sunt la moda.mai ales bej si maro! Bafta! happy

2 răspunsuri:
| dyenutza01 a răspuns:

Deci.daca tie iti sta bine.dc ar rade de tine?laughing poate e o geaca unissex thinking nu stiu.tongue app.si eu sunt tot din bz b-) lasa msj daca vrei sa mai vbbatting eyelashes

| RebelaMaria a răspuns:

Poi eu sunt fata dar cred ca te inteleg!;-)Si eu am patit asa ceva! Mi-am luat si eu niste pantaloni de trenning si vedeam deseori baieti cu aceiasi pantaloni.Si in primul rand sa stii ca nu conteaza parerea celorlalti si conteaza daca tie iti place! Si doi la mana sa stii ca daca ai vazut si fete imbracate ca tine poate geaca aceea este universala! Sper sa asculti sfaurile mele!:-)