| stefanya_5209 a întrebat:

Pai intrebare si eu.Baietii vor fete rele si populare.Sau cauta fete cuminti si care se intelege cu toata lumea big grin (fundita)

2 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Pai...aici cam depinde de baiat. In general opusele se atrag(si crede-ma e pe bune).

| Dav7id a răspuns:

Depinde acum si ce baiat e. Daca e unul cuminte,probabil va opta pentru ceva similar, sau daca nu macar sa nu ii spuna ceva si sa faca altceva. Fete cuminti si care sa se inteleaga cu toata lumea, va rog o portie.Ms! laughing. Fetele rele pot fi criterizate de altii drept:"Mahalagioaice" si el ca baiat cuminte nu cred ca si-ar dori sa fie prins si el in descrierea asta.