| OanaG a întrebat:

Pentru baieti: Ce fel de fete preferati cele cuminti sau cele rele?happy

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce inseamna cuminte si ce inseamna rea?

| User a răspuns:

Cuminti.

| OanaG explică:

Ma refer la :cuminti-sa faceti ce vreti din elelaughing[sa fie cam prostuta] sau rea-tupeista...sa faca ele ce vor din voi happy

Pentru cei care NU au inteles sensul intrebarii!

| OanaG explică:

Hombre : Nu ma refeream la sex...

| Hombre a răspuns:

Cuminti la cap si rele la cur.

| Hombre a răspuns:

Princess nici o femeie nu si-o trage ca este proasta (in afara de cele cu dizabilitati) ci pentru ca le place. Sensul de ''femeie usoara'' este dat de lipsa de moravuri. Dar aproape toti domni cu moravuri le cauta pentru o noapte de destrabalare.In rest crede fiecare ce vrea.

| JesterRO a răspuns:

Femeile aduc intotdeauna vestile proaste! Asa ca ar putea compensa totul cu felul lor cuminte de a fi.

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Uneori, fetele cuminţi pot fi rele (adică bune) la pat.
Depinde şi de bărbat.

| florin_7920 a răspuns:

Fete care stiu sa se comporte in societate, deci ar fi cuminti dar descurcarete.

| xlmpq a răspuns:

O combinatie intre rele si cuminti happy

| oleee a răspuns:

Cele cumintihappy
nu prea sunt sanatos la cap si imi trebuie prietena cuminte sa ma mai "linisteasca"

| Azzido a răspuns:

Bad girlz make life interesting!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cuminti pentru ca le educ eu si le fac rele

| bogdan8 a răspuns:

Mie personal imi plac fetele mai cuminti care uneori pot fi si rele"tonguePPP