| AleXisAleXis a întrebat:

Ce vor baietii? Fete cuminti sau rele?

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Cuminti in societate, rele in pat :X

| AleXisAleXis explică (pentru NuMaContrazice):

Hm. ca sa zic asa o c*rva sub acoperire

| NuMaContrazice a răspuns (pentru AleXisAleXis):

Eeeh, nu inseamna ca daca ii place sexul e curva, ce daca ii fata, nu poate sa-i placa viata? Daca nu ar fi rea si nu i-ar placea sa faca sex atunci ce rost mai are sa facem sex, pai nu? Atunci mai bine mi-as cumpara o papusa gonflabila...

| AleXisAleXis explică (pentru NuMaContrazice):

Nu cred ca ar fi cea mai fericita alegere pentru tine, cred ca Palmela e a 2a cea mai buna dupa o fata. Si evident o fata caruia ii place sa faca sex nu e curva. Cred ca m`am exprimat gresit acolo

| crusssriss a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Bun raspunshappy

| NuMaContrazice a răspuns (pentru crusssriss):

Mersi happy.

35 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Femei.

| IloveME a răspuns:

Depinde,daca vor o relatie serioasa intotdeauna vor cauta fete cuminti, care nu au multe " antecedente", daca vor ceva trecator, o aventura cum cele cuminti niciodata nu vor accepta atunci ei apeleaza la cele rele!

| BananaSuparata a răspuns:

Eu sincer as vrea o fata cuminte
Care sa nu isi bata joc, sa nu insele si sa ne respectam reciporc.
Fetele rele pentru mine, se numesc direct CURVE.

| AleXisAleXis explică (pentru BananaSuparata):

Hai sa nu jugnim pe nimeni. Fetele rele au sarea si piperul. Doar femeile platite sa intretina relatii sexuale sunt curve! FEtele cuminti au o minte diabolica dar le este teama sa spuna ce gandesc

| BananaSuparata a răspuns (pentru AleXisAleXis):

Posibil, dar nu si pentru mine.
La mine fetele cuminti,... sunt cuminti
Fetele rele sunt alea care accepta orice aventura, se imbraca cum nu trebuie etc...

| Seby90 a răspuns:

Cuminti cand vine vorba de fidelitate. Rele in patwinking.

| RAY a răspuns:

Rele =sex
cuminti =pentru relatii serioae

| gogoɴicɑ a răspuns (pentru RAY):

Profesoara de limba romana=pentru a-l invata pe ray sa scrie corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În ziua de azi, fetele cuminţi sunt date uitării.
Fete rele vor băieţii, să se distreze cu ele.
Te pup!

| NuMaContrazice a răspuns:

Mersi de funda :d.

| Raiiiisa a răspuns:

Fete rele.
De alea cuminti isi bat jocstraight face

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Raiiiisa):

Baieti rai isi bat joc de fetele cuminti si naive.
Fetele rele isi bat joc de baieti cuminti si naivi.
Asa se intampla de obicei...

| Raiiiisa a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Da ia dreptate, si atunci cum e bine sa fii?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Raiiiisa):

1.Cu mai multe personalitati precum Smeagol din stapanul inelelor.
2.Sa fi destept si sa nu te indragostesti asa cum fac multi, dupa ce ai vb cu o fata/un baiat prin sms sau pe facebook cand tu nici macar nu l-ai/ai vazut/o in realitate, asta e cea mai mare prostie pe care nu o pot intelege, cum sa te indragostesti de cineva pe care nici macar nu-l cunosti? straight face
3.Sa lasi deoparte iubirea pana pe la 20-30 de ani, cand sti ca toti (sau cel putin majoritatea) alearga dupa o/un partener/a pe viata, cu care sa se casatoreasca,...

| AleXisAleXis explică:

Ce cauta fetele aici? Eu am treaba cu baietii laughing (glumesc) Eu cred ca ei ar prefera o fata cuMinte si rea tongue

| Razvanp69 a răspuns:

Fara intorsaturi, zic direct si nu are cum sa nu imi dea cineva dreptate. Fiecare baiat vrea o fata care sa o... Ca nu exista baiat care sa nu vrea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| mariuseu12 a răspuns:

Cuminti big grin

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Pai aia normali vor cuminti iar ceilalti...

| AnabellaXD a răspuns:

Orice baiat vrea o fata CUMINTE care sa fie CURVA doar pentru el happy. ZIC SI EU happy

| JansonLupu a răspuns:

Depinde de situatie big grin

| emil11 a răspuns:

Baieti vor mereu fete cuminti.

| Ndr27 a răspuns:

Toti baietii vor o fata cuminte in general, care sa fie rea doar pentru ei happy

| Almost4Ever a răspuns:

Fetele rele;> cele cuminti s`au "fumat"

| Viatapepista a răspuns:

O fata cuminte dar reahappy. Cuminte in genul sa fie doar a lor, fidela, si rea in dormitor, independenta si cu STIMA PENTRU SINE==> ( foarte important!).

| Iryna16 a răspuns:

Buna!
Rele abordeazal cu tupeu nu mai fi cuminte ca nu merge isi bate joc fi foarte rea e mult mai bine asta ti*o spun din xperienta

| Ingerassh a răspuns:

Fiecare are gusturile lui.
In ziua de azi o fata cuminte gasesti mai rar, dar gasesti...
Un baiat adevarat, cu intenti serioase prefera o fata mai cuminte, ca sa o poata apara, sa`si dovedeasca lui insusi ca e un barbat adevarat...
Un baiat care schimba fetele ca pe sosete cauta intotdeauna fete relehappy