| mihaela753 a întrebat:

Pe 29 plec intr-o excursie de 3 zile.In acest timp ajung si pe la Baile Felix. ce trebuie sa iau cu mine tinand cont ca sunt destul de pretentioasa la mancare si altele?big grin...multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Daca stai 3 zile trebuie sa-ti ieitongueeriuta si pasta de dinti,bani,hainele(foarte bine alese), telefonul, un carnetel sau daca ti foarte mult la jurnal il poti lua, dar nu te sfatuiesc... Distractie placuta in excursie! Bye

2 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Credema.la inceput spui,, ce sa iau mancare.naveam de ce sa car'' dar mi s-a intamplat am zis sa nu iau mancare ca o sa car de ea si ne-a dus la restaurant si acolo ne-au comandat profesoarele ciorba de fasole.am si vomitat

funda?

| InfiniteInfinity a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei ceva hrana rece si niste sandvisuri cu ce-ti place tie... apropo, nu uita de apa sau ceva de baut, poti sa adaugi si niste ciocolata dar ai grija cu silueta :p