| Aleeeeeeee a întrebat:

Pe ce site-uri pot posta un link [ catre un concurs cu premii ] pentru a acumula mai multe puncte? puppy dog eyes dau fundita si voturi love struck

9 răspunsuri:
| Rrrr a răspuns:

Pe conturile tale de hi5, facebook, trilulilu, netlog, lipiciosii, LinkedIn, daca ai sau aici si te putem ajuta noi >:d

| Iustiina a răspuns:

Facebook, Hi5, Twiter, My space

| Adda_2453 a răspuns:

Toate`:* Facebook` mess-status`twiter`my space`netlog`hi5` si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa mai zic tot alea sunthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.neobux.com/? rh=6C65676561696F daca tot stai in fata calculatorului fa si niste bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kissid.ro/fashion.php si eu am nevoie de ajutor

| dany01may a răspuns:

Dar pe mine ma puteti ajuta cu un link?