| IceLemon a întrebat:

Stiti vreun concurs online? cu premii reale? cel mai bun link/site/concurs Funda :X

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Www.konkurs.ro
Eu m-am inscris la multe, depinde dpa noroc.Pana acum nu am castigat nimic.

15 răspunsuri:
| Amiira a răspuns:

Imi dati va rog frumos si mie un vot aici? http://hinazumi.ro/u:andreirosu

| scapadeplictiseala a răspuns:

Iti zic eu unul la care am castigat happy dar ai de muncit nu asa gratis, adica dupa o zi doua sa te plictisesti si sa renunti, eu cam in 2 3 luni am luat un premiu din cele puse in jos, toata lumea castiga dar conditia e sa participe, daca vrei adresa anunta-ma

| norbiiii a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Salutari imi dai te rog linkul de la concursul acela unde ai castigat?

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru norbiiii):

Www.kissid.ro, la nume referal scrii cadou! dar ca sa fi membru de incredere trebuie macar odata sa iti cumperi membru vip care costa 3 euro!

| Crisu_Cristina_1998 a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Vreau eu te rog

| AdrianMar a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Spunemio mie ca caut de ceva timp si nu gasesc

| Rasmerita_Casian_1998 a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Eu vreau adresa

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe www.VooVu.net un vecin a castigat un Laptop, acum depinde ce premiu vrei tu... ati urez succes! ori cum garantez pentru el

| BAIATUL22 a răspuns:

Pe facebook la Garnier Romania

| Dumy_Ionut_1999 a răspuns:

Roata norocului

| Coman_Carmen_1976 a răspuns:

Nu cred ca sunt reale!

| Marian_Virsan_1987 a răspuns:

Nu

| Marian_Osolos_1992 a răspuns:

Roata norocului