| CyberMusic a întrebat:

Care imi da un link unde gasesc ceva concurs cu premii sa particip(sa nu fie ceva facatura)\\\fundabig grin

Răspuns Câştigător
| OaKi12 a răspuns:

Sa sti ca la majoritatea concursurilor, daca nu esti sigur ca e un site serios, sau cunosti detinatorul site-ului nu are rost sa te inscri, pentru ca majoritatea is facaturi, poate o sa te intrebi de ce is facaturi, ce interes au aia sa faca facaturi : Pentru ca ei primesc mai multe vizualizari la site, si atunci site-ul urca in topuri. Bafta. Daca consideri si sfatul meu util, da-mi funda.

2 răspunsuri:
| Zulffy a răspuns:

Intra aici: Sunt multe concursuri de diferite feluri. http://www.konkurs.ro/concursuri-zilnice

| mihaellushh a răspuns:

Http://sabinna.wordpress.com/ - Aici sunt concursuri, iar premile consta in carti...Din cate stiu nu sunt pacaleli iar premile provin din sponsorizari... Sper ca am fost cat de cat de ajutor :P