Nu mi se pare deloc mult, cunosc pe cineva care mananca mai multe si nu de cateva luni, de ani intregi si nu are nimic, clinic vorbind ca are grija si cu analize.
Acel cineva are acelasi ficat ca si tine?
Si eu stiu multe persoane care mananca kg de usturoi pe saptamana, in timp ce vecinii lor vomita numai de la mirosul de usturoi ce emana din casele celor ce-l mananca.
Iti recomand sa ai grija!
23 oua/saptamana ar fi undeva la 3 oua pe zi, deci nu e mult, stai linistit nu mai asculta toti pseudomedicii nutritionisti precum darrio2007 asta
Alo, gara, esti cam tanar, că habar n-ai ce inseamna sa mananci saptamana de saptamana atatea oua. Nu sunt pseudomedic dar am ceva ani pe lumea asta si am intalnit destule cazuri in asemenea privinta. Daca mai baga si ceva suplimente, merge pe calea cea dreaptă.
Vino si cu dovezi concrete si explicatii daca tot afirmi ceva, nu doar cu vesti pe "auzite", atotcunoscatorule. ce experienta ai in nutritie de vorbesti atat de sigur pe tine?
anonim_4396 întreabă:
SkandallKamataru întreabă: