| AvalohAlyn a întrebat:

Mancati des carne? De cate ori mancati carne pe saptamana?

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mananc carne in fiecare zi, de fapt incerc sa manac toate alimentele cat mai des posibil pentru sanatatea mea.

| mary_5801 a răspuns:

Eu mananc orice fel de carne in afara de porc, de 2 ori pe saptamana. cel mai frecvent peste.sotul meu mananca aproape in fiecare zi carne, el mananca si porc.nu am reusit sa-l conving sa renunte la porc.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Da, mananc des.
in fiecare zi.happy
Asta e.big grin

| mrsolo a răspuns:

De cate ori am pofta happy nu prea tin regim laughing

| Chocolate a răspuns:

Sunt cea mai mare carnivora.happy

| BRG a răspuns:

Cînd a m chef / de ce e interzis?

| SufletDeCopil a răspuns:

Dap mananc cam deshee hee acum depinde si de la ce animal, pasare provine carnea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mananc chiar des, cred ca de vreo 4-5 ori maxim pe lunathinking Nu mananc chiar in fiecare saptamana si nici nu am stat sa tin o evidenta-cat de des mananchappy. Dar ce-i cu atatea intrebari despre mancarehee hee? Eu am raspuns pe la vreo 3(cred)referitoare la mancare care erau ale talehee heewinking.

| PunkyA a răspuns:

Cam o data pe lunabig grin---sau o data la 3-4 lunilaughing
Si atunci cand mananc nu mananc decat preparate din piept de pui
[sa nu crezi ca nu am carnelaughingrolling on the floor, dar nu imi place...si piept de pui nu mananc decat cand am cheflaughing]
Deci pot spune ca sunt aproape vegetariana(nici macar pate de porc/pui nu mananclaughing-e mai bun cel vegetalbig grin)

| trabardie a răspuns:

Zilnic

| dia_2587 a răspuns:

De obicei mananc carne atunci cand simt nevoia, pentru am o grupa de sange ce nu necesita extraordinar de multa carne, deci as putea deveni si vegetariana.

| frumusika_1762 a răspuns:

Mananc carne in fiecare zi (cand am pofta). Imi place foarte mult dar nu toate tipurile.