| BadBoyy a întrebat:

Pentru cei care joaca Famous Mt2 cum imi pot face cont? funda la cel mai rapid raspuns?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://famousmt2.net/index.php?s=register aici iti faci cont pe famoust mt2 dai bataie ca nu stiu cat timp va mai rasmane deschis registeru

69 răspunsuri:
| Cristinutza_1325 a răspuns:

Imi cer scuze dar nu stiu unde te poti inregistra la Famous Mt2 dar te poti uita pe site-ul de la mt2 care iti poate fi de folos (cat-de-cat) http://metin2.ro/. Eu cred ca daca iti faci aici cont va merge si pentru Famous Mt2. Sper ca ti-am fost de folos. Funda, ceva? :>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rogdaca aflii zim si mie ca nici eu nu stiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mio sugi si iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma poti sa-ti faci cont pe famous mt2 nu se dadea voie deoarece este o limita de 50. 000 de conturi pe ch si sunt 2 churi cand urma sapara ch 3 se dadea drumu la register dar dintr-o anumita cauza ppe care nici eu n-o stiu s-a restartat toate conturile si acum este iar posibilitate de register deci dai bataie si fa-ti cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dai la registre dar nici eu nu imi da ie cam futu nu stiu ce drk are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://famousmt2.net/index.php?s=register

| nixon003 a răspuns:

Cum se face cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mi tere servar privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mi tere servar privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu tranulea92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BA INTrati pe Http://famousmt2.net/index.php?s=register doamne ce greu e pizdelor :P:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sct top 100 metin2 si dai pe primul si cauti pe acolo famous mt2

| tudor32 a răspuns:

Wa copii de guma stiu sa intru mi am facut cont da nu stiu ce sa scrie de cont ...SC12 name Tudor parola:...lkuiasod asa email@batman12big grin
si apoi nu stiu ce cod voi ce ati scris la cod ca eu imi bag picioru in serverul asta pet name Papuslaughing si dc nu merge si am tradus in romana cu google crome si numele la mai incercat si altfel si codu la fel al iasului al romaniei al rusiei etc va rog sa mi spuneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man nu stiu nici eu nu stiu daca afli plz zi-mi si mie taz_tazmania_joker idu meu te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da conttt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe internet metin2 top 100 si dai pe prima pagina si acolo al doile metin2 este famous mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa-mi fac cont cum pot face unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugi pula_|_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eseti bou sau prost alege cauta si tu cum am facut toti
man mai mare prost ca tine n-am vazut in viata mia de GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am 8 ani si am cont pe famouse mt2 de lv 73

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont pe famous war name TheStar10 lvl 75 dga+6 nimfa+6 pas: nul dau asa baga id thestar320 il dau la schimb pe un cont de ro pe gemeni regatul rosu lvl minim 60 fast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont pe famous lvl 75 war dga+6 nimfa+6 il dau pe cont de ro gemeni regatul rosu sa aiba lvl minim 60 pentru a face schimbul baga id thestar320

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti te joci
ro ca is laurentiu18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac cont ca am mt2 faumos de 17 zile si nu stiu cum sa fac cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont de lvl 80 pe famosu mt2laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pot fce cont imi zieti va rog