| Andru1996 a întrebat:

Pls ce metinuri private stiti in afara de metin2. uv si empire? pls help mee dar private sa fie pls si care sa functioneze

Răspuns Câştigător
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

O sa-ti dau un site sunt o gramada de private si romane :)

http://topofgames.com/Metin2/

o si inca ceva :))))) nu uita de fundita :)))))))))))

:*

93 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wald of Cerebelusmt2, italonjungmt2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id-ul tau si o sati zic un site unde te loghezi pe toate metinurile private si devi cel putin 13% dintre ele GM intr-o ora si maxim lv e la cel mai mare e 1100 eu am 1077 si e misto is GM la 95% din toate la 13% din toate trebuie sa ai lv 370 care cresti usor dupa cum am mentionat dar dupa aia cresti foarte greu in locurile aflate de toti dar daca vrei te ajut eu si iti dau un item care te duce intr-un taram (trebuie sa ai peste lv 360 ca sa cresti acolo) si cresti bine asa pana pe la vreo lv 630 max dar mai incolo treaba ta dar nu te teme daca ajungi la 630 esti aproape de al 3 dupa mine ca are 657 bafta la crescut si astept id-ul dar sa stii eu nu-s cel mai bun jucator is al doilea primul are lv 1083 si inca ceva eu am contul impreuna cu varul meu asa ca daca ma lasa o sa te ajut daca nu scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic cum am zis la toate este un site la care te loghezi la toate metinrile private care exista si e super tare eu am lv 1077 din 1110(maxim) si la 95% din toate sunt GM dar e marfa nu-ti fa griji asa ca daca imi dai id-ul tau iti zic site-ul si te si ajut sa cresti pana la lv 600 ca usor cresti pana la 370 dar dupa aia cresti cu 00, 01% pe 10-15 min dar daca te loghezi si vrei iti dau eu un item cu care te duci pe un taram care cresti acolo pana la lv 600(trebuie sa ai peste lv 360 ca sa cresti acolo) si dupa nu te mai ajut ca o sa-ti dai u seama dar eu joc impreuna cu varu meu si daca nu ma lasa sa te ajut imi pare rau dar site-ul tot til dau asa caastept id-ul tau sau daca nu vrei asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhai nene ajuattima si p mine sa-mi schimb parola la ironju2 ca mi-a luat-o unu cum fac sa imi iau iar contul adica sa schimb parola plsss ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mt2creator.yolasite.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mt 2 guabina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man scrie pe google ironju2 si este cel mai belea metin privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu ceva metinuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itra pe meitn 2 gx sau pe metin 2 mondial si o sa iti placa garantat dar serverul privat de la mondial e greu de intrst pe el dar pe primul intir imediat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe downald metin2.us ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slaba in trebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa mai joci si alt ceva astea creaza dependentastraight face (p. s. sunt andreea balan)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu este asta metin2. tim sau metin2. fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frezeentime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi stiu eu un GM-modemt2, te da de la lvl 91 iti da:king1, king2, king3 nero+9, armura 93+9, arme incepand cu lvl 75 +9 max lvl 127, GM(trebuie donat 3 euro)dar daca donezi nu ii nici o pierdere ii super sa fi GM; freze gratis, puteri la P; mai stiu metinurile private:Gm-modemt2; empiremt2; unitedmt2; u1u1mt2; metin2gx; metin2fun; metin2tim; pentru metinul "GM-modemt2" situl ii acesta:sallhttp://gm-mode.no-ip.info/index.php?section=main

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expolzive
wodn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondialmt2

| vlad5000eco a răspuns:

As zice ca apollo mt2 e cel mai tare mt2 privat

| mebossvlad a răspuns:

Http://topofgames.com/Metin2/ Aici gasesti orice mt doresti dar eu iti recomant mt2gx e foarte misto!

| andrey09 a răspuns:

Sall Andru iti recomand DrocWarmt2 este al meu eu sunt GM-UL dar la inregistrare iti va cere ca de obicei nume parola email dari si nr de telefon al parintilor unul din ei. Pe acest metin epicul 4 costa 1 euro si avem neevoie de aprobarea parintilor daca i vei vrea. Bafta si sper sati placa... apropo te da lv 50 cu cal armat lv 29 calul magi p direct un king si o ninfa +9 toate si e mazim pana la level 500. Ratele sunt: 1500%Experienta 1000% dolari 1000% obiecte. bafta la crescut pentru mai multe intrebari ma numesc [SgM]NitroSfor
si id meu :mytu_ana.

| nalex2001 a răspuns:

Ironju2 angelsmt2 hdmt2!

| skizzoEbboy a răspuns:

Sall andru am jucat mjulte metinuri sa stii?!
uite sa nu zici cas bulangiu iti dau cateva dar vezi ca nu merg totte sigur misepare ca 1sau 1 sa u inchis ok?

1.italongjumt2
2.mondialmt2
3.finalongjumt2
4. world-of-cerebelus

| dragosbos99 a răspuns:

Metin2funextreme se deschide maine la ora 12 incercati va fi mistotongue

| AlexuMetinu2 a răspuns:

Deci intra pe 4metin la servere hamachi si scrie acolo la cauta Ostendemt2 si dai acolo la Go go go si acolo e site si de download da king la armuri arme looooooooooool are 260000 atac