| Deeismyname a întrebat:

Pot sa am cumva acces la conversatiile cuiva pe mess din arhiva? Nu ii stiu parola.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele conversatii sunt private si ceea ce incerci tu sa afli este cam ilegal domnisorico
daca eu as avea acces la ce ai vorbit tu pe mess aseara cum ar fi?
ma mir ca ai pus intrebarea asta

| Roxett a răspuns:

Nu, nu poti. doar la ale tale ai acces.

| dadonexus a răspuns:

Da se poate de zis cum nu iti zic pentru ca este ilegal iar cei de la net te detecteaza usor.

| BBdragutza a răspuns:

Nestiindu-i parola sincer nu ai cum, nu exista alta solutie decat sa-i sti si parola!