| anonim_4396 a întrebat:

Poti fuma frunze de mandarin? Contin substante chimice? Au efecte adverse? laughing)

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te plictiseai si te gandeai sa pui si tu o intrebare stupida. Bravo!

| sdws77 a răspuns (pentru darrio2007):

Prietene, eu intrebam la modul serios, daca n-ai nimic de zis cu privire la intrebare te-as ruga sa taci.

| darrio2007 a răspuns (pentru sdws77):

Am vazut ca ai intrebat la modul serios. Se vede asta din emoticon. Rade cu gura pana la urechi.
Poti fuma ce vrei dar vezi ca unele se fumeaza doar o singura data.
Oricum, nu ai primit nici un raspuns serios.

| sdws77 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu stiu de ce am pus emoticonul, dar cert e ca nu intrebam la caterinca. Adica, aveam frunzele si am zis sa vad daca nu cumva are careva experienta din domeniu, sa cer o a doua opinie. Da, nu stiu daca sunt toxice sau nu, imi era ca mandarinele sunt tratate cu toate insecticidele pamantului iar frunzele ar putea fi ele afectate. Scuze pentru deranj. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru sdws77):

Nici un deranj. Esti primul pe care il aud de asa ceva. Deci e clar ca nu prea sau nu sunt folosite deloc la ce vrei tu.

| sdws77 a răspuns (pentru darrio2007):

De acord

| Andreeush a răspuns:

Din cate știu doar coaja de mandarine are substanțe chimice, frunzele nu cred.

| sdws77 a răspuns (pentru Andreeush):

Bine de stiut, mersi!