| sdfsfsdfsdfsdf a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti mai multe despre zona de confort si cum sa o depasesc? Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| CosminCD a răspuns:

Zona ta de confort doar tu o cunoști. Este acel „loc" din care nu-ți place să ieși, unde te simți comod, pentru care nu ai renunța nici dacă ai primi...(aici tu decizi care sunt limitele). Poți ieși prin perseverență, voință și conștientizarea faptului că zona de confort îți poate aduce eșecuri.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Are Andreea Raicu un video pe net, de cand a fost ea la o conferinta unde a vorbit fix despre cum sa iesi din zona de confort. Eu nu pot sa pun link dar il gasesti pe Youtube daca scrii cuvintele cheie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce să ieși din ea, dacă te simți bine acolo?
La un moment dat, o să fii aruncat afară din zona de confort de către viață și atunci va trebui să faci ceva. Până atunci, bucură-te.