| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna/este zona de confort?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Când cineva îți mai zice sa ieși din zona ta de confort se refera sa mai ieși din rutina, și din mediul unde te simți sigur pentru ca totul îți este familiar, totul este obișnuit, adică sa faci ceva nou sa mai riști.

| KevinAle a răspuns (pentru Emma30555):

Multumesc mult

| Emma30555 a răspuns (pentru KevinAle):

Cu plăcere happy merci pentru apreciere

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Locul/Zona unde te simti cel mai bine, in siguranta. In mare parte inseamna sa nu ai curajul sa risti, sa faci chestiile care-ti sunt obisnuite fiindca ti-e frica s aiesi din rutina si sa incerci ceva nou.

| KevinAle a răspuns (pentru Adry05):

Multumesc mult si tie!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Zona optima.

| KevinAle a răspuns (pentru Salontanul):

Tot nu inteleg, imi poti spune mai detaliat?