| Theya1703 a întrebat:

Recomandaţi-mi şi mie nişte cărţi de dragoste! Mulţumesc mult!

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Nu e de dragoste, dar poti sa te testezi putin. "N-o citi daca esti prost"-Tibor Fischer. Daca te plictisesti, ai trecut testulhee hee
Si de dragoste : Ion de Liviu Rebreanu.

6 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Iubire la distanta de Maggie 0 Farrell sau Iubirea din nou de Philippe Forest

| inna a răspuns:

Femeia Ideala-Stephanie Laurens
Pasiune si prejudecata-Mary Balogh
Scris pe trup -Jeanette Winterson

| Bacemi a răspuns:

Floare Albastra de John Galsworthy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand toate cartile de Sandra Brown happy.
Nu ai cum sa te plictisesti si cand treci pe urmatoarea pagina emotia e si mai mare sa nu mai vb de curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca mai toata lumea vorbeste de twilight... dar cartea este mult mai frumoasa ca filmul si iti spun eu merita citita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*****