|

S-a lansat prima aplicatie mobila care ofera consiliere gratuita, direct de pe telefonul mobil http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

Tu ai incercat-o?

64 răspunsuri:
| a răspuns:

Este Telefonul copilului, asa se numește site-ul. kiss

| a răspuns (pentru Sixty28):

F bine cu acest site, ideea este ca eu mereu am fost deschis, am zis si la parinti, si la medici, psihologi, si la unul care o fi, ca daca are vreo idee buna, daca m-ar putea ajuta, inchiderea in sine face rau. Nu am de ce sa-mi fie rusine de mine, cu ce am facut, ce am facut, daca mi-a facut cineva ceva, din contra putin rusine de mine sa nu fiu deschis.

| a răspuns:

Hmmm nu

| a răspuns:

Mi-aș dori cursul de actorie deoarece mi-aș dori să devin actrița

| a răspuns:

Pai si doar suni si raspunde cineva sau cum

| explică (pentru Denysa6alexandra):

Buna,

Da, suni si cineva iti va raspunde si va incerca sa te ajute!

Asociatia Telefonul Copilului
| a răspuns:

Nu

| a răspuns:

Da

| a răspuns:

Am remarcat că este destul de utilă. Își are rostul pe această platformă. Poate ajuta copiii cu ajutor din partea unei persoane de a-și menține echilibrul în abordarea abuzurilor. Felicitări, faceți o treabă faină, este gratuit și asta e un lucru bun.

| a răspuns:

Ok o voi incerca

| a răspuns:

Nu am încercat-o.

| a răspuns:

Nu am încercat-o, dar mi se pare o idee bună.

| a răspuns:

Zero doi unu sase telefonul copilului dati-mi nr vostru de tel va rog vr sa vb cv cu dumniavoastra

| a răspuns:

Despre ce este vorba în ea?

| a răspuns:

Poate cineva care a instalat-o sa explice despre ce e vorba? cu ce "probleme" te ajuta mai exact?

| a răspuns:

Nu cred ca e pe bune, dar ma rog. oricum, a incercat macar cineva de pe site-ul asta? rolling on the floor))

| a răspuns:

Fain, o sa instalez si eu