| 116111 TelefonulCopilului a întrebat:

S-a lansat prima aplicatie mobila care ofera consiliere gratuita, direct de pe telefonul mobil http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

Tu ai incercat-o?

109 răspunsuri:
| utilizatornou18 a răspuns:

Interesant incercarea moarte n-are.

| badriel a răspuns:

Hmm... Fain, crede ca o sa incerc si eu aplicatiahappy

| smihai23 a răspuns:

Încă nu.

| PavelVladescu a răspuns:

Este o aplicație foarte bine gândită!

| irina4219 a răspuns:

Nu am incercat-o

| Anonim147943 a răspuns:

Cand voi avea nevoie, dar sper sa nu happy

Răspuns utilizator avertizat
| zattech a răspuns:

Încă nu

| cris54321 a răspuns:

Nu

| Stefan_Robert_1990 a răspuns:

E legata de protectia copilului imi e ca daca zici o prostie ai cele mai mari sanse sa te trezesti cu politia si protectis copilului laughing)))

| Ltyiiol a răspuns:

Interesant!

| SUpremeboy a răspuns:

Nu dar acum o instalez

| IamDavidC a răspuns:

Consider că este de ajutor tuturor copiilor!

| DragonSilver a răspuns:

In loc sa te ajute, te incurca, afla despre ceea ce tu ai facut si ia masuri. simplu.

| Madalina1837 a răspuns:

Nu

| Pikmin a răspuns:

big grin

| lanadelrey15 a răspuns:

Chiar e gratuit? cum e posibil?

| 116111 TelefonulCopilului explică (pentru lanadelrey15):

Da, e gratuit!

Poti primi ajutor specializat in mod gratuit si in deplina confidentialitate.

Apelul catre 116111 este gratuit din retelele Telekom, Orange si Vodafone, de luni pana vineri, intre orele 08.00 – 20.00. Mai multe poti afla si la: http://www.116111.ro/intrebari-frecvente

Daca te simti in largul tau mai degraba in mediul online, ne poti scrie la 116111@telefonulcopilului.ro sau pe http://www.116111.ro (disponibil 24/7).

Poti primi consiliere gratuita si direct de pe telefonul mobil, descarcand aplicatia noastra disponibila pe dispozitive android Happygraff http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

Noi te ascultam oricand si pentru orice problema!

Răspuns utilizator avertizat
| Andromeda2022 a răspuns:

Nu

| Sixty28 a răspuns:

Este Telefonul copilului, asa se numește site-ul. kiss

| Mosotti a răspuns (pentru Sixty28):

F bine cu acest site, ideea este ca eu mereu am fost deschis, am zis si la parinti, si la medici, psihologi, si la unul care o fi, ca daca are vreo idee buna, daca m-ar putea ajuta, inchiderea in sine face rau. Nu am de ce sa-mi fie rusine de mine, cu ce am facut, ce am facut, daca mi-a facut cineva ceva, din contra putin rusine de mine sa nu fiu deschis.

| MrAnonim456 a răspuns:

Hmmm nu

Răspuns utilizator avertizat
| 666iulia a răspuns:

Super

| DavidMihaita a răspuns:

Foarte interesant

| Denysa6alexandra a răspuns:

Pai si doar suni si raspunde cineva sau cum

| 116111 TelefonulCopilului explică (pentru Denysa6alexandra):

Buna,

Da, suni si cineva iti va raspunde si va incerca sa te ajute!

| Costelchiriac a răspuns:

Nu

| Waldemar a răspuns:

Pont

| Denisapop123 a răspuns:

Da