| 116111 TelefonulCopilului a întrebat:

S-a lansat prima aplicatie mobila care ofera consiliere gratuita, direct de pe telefonul mobil http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

Tu ai incercat-o?

109 răspunsuri:
| biaaa00 a răspuns:

Nu o încerc frate că nu ajuta cu nimic

| dullcat a răspuns (pentru biaaa00):

De unde stii asta, pana nu incerci?

| miTky a răspuns:

Nu merge aplicația pentru minelaughing

| lembraumatei a răspuns:

Daa este destul de buna

| llllIIIllIlIIIIl a răspuns:

Am sunat cand am fost intr-o criza si atata va zic ca nu mi-a raspuns nimeni. Nici nu au sunat inapoi.

| Catwomen023 a răspuns:

Am remarcat că este destul de utilă. Își are rostul pe această platformă. Poate ajuta copiii cu ajutor din partea unei persoane de a-și menține echilibrul în abordarea abuzurilor. Felicitări, faceți o treabă faină, este gratuit și asta e un lucru bun.

| Draganescu_Anastasia_1998 a răspuns:

Ok o voi incerca

| Dudi78Duthy a răspuns:

Ne e nu stiu ce!

| celmaigigel a răspuns:

Nu

| Alex3892 a răspuns:

Nu am încercat-o.

| ciomplea2009 a răspuns:

Zero doi unu sase telefonul copilului dati-mi nr vostru de tel va rog vr sa vb cv cu dumniavoastra

| AndreeaDeea200527 a răspuns:

Nu am încercat-o, dar mi se pare o idee bună.

| alexandrewz a răspuns:

Ce conversațiewinking

| alexandrewz a răspuns:

2023 here

| Bib377 a răspuns:

Despre ce este vorba în ea?

| al5leausernamepecareilincerc a răspuns:

Poate cineva care a instalat-o sa explice despre ce e vorba? cu ce "probleme" te ajuta mai exact?

| wonegotem a răspuns:

Nu

| Ioanagnv90999 a răspuns:

Buna, nu inca

| Dedulesti a răspuns:

Exact de la ce vîrsta se poate suna?

| Lori374 a răspuns:

Nu cred ca e pe bune, dar ma rog. oricum, a incercat macar cineva de pe site-ul asta? rolling on the floor))

| UnBaiatSimpluSiTrist a răspuns:

Salut.

De un an și jumătate mă chinui să scap de anxietate şi de anxietate socială.

M-am îngrășat oribil cam 20 de kg. Nu am nici un prieten, nu am voință de a lucra la corpul

meu. Stau toată ziua în casă, ies foarte rar când am nevoie la

magazin. Îmi este foarte rușine să spun asta dar tot ce face să

mănânc, dorm, masturb3z, să gătesc și să fac curat. Nu am prieteni de nici un fel.

Nu am posibilitatea de a merge la sală.

Am gânduri sinucigaşe mai zilnice. Am doar câteva motive mici şi stupide din care unul e

faptul că nu suport durerea.

Am ajuns să mă uit în oglindă și să îmi fie scârbă și

greață de ceea ce văd. Sunt obosit tot timpul.

VĂ IMPLOR AJUTOR!

De la familie primesc doar body shaming şi remarci

oribile.

Nu am absolut pe nimeni de la care să primesc ajutor. Încerc să mă ajut singur dar chiar nu pot.

Nu mai știu ce să fac. Chiar nu vreau să mor.

Am ajuns obsedat de mâncare și m4sturbare. Am 17 ani şi chiar dacă nu vreau să îmi fac public numele puteţi să îmi spuneți Alex (nu e numele meu).

AJUTOR!

| GeorgE15r43w a răspuns:

Fain, o sa instalez si eu