| Dragonboy a întrebat:

am si eu o problema! am achizitionat un samsung gt-s5560i am si wi-fi dar cand ma conectez pe youtube cu wi-fi nu se incarca video ramane blocat si dupa aprox. 2 min spune ca s-a pierdut conexiunea cu serverul! ce trebuie sa fac fratilor ca sa imi meraga youtube-ul p tel?

1 răspuns:
| dajhnsfaouafs a răspuns:

Inseamna ca nu ai reteaua ff buna sau nu ai semnal, dar sigur e de la retea, cred ca trebuie sa iti cumperi un alt telefon(funda?)