| anonul a întrebat:

De ce nu pot accesa youtube uneori? Mi se incarca bara de jos cam 100% si dintr-o data imi spune ca am pierdut conexiunea cu serverul si sa incerc mai tarziu, ce sa fac si de ce mi se intampla asta doar la youtube?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu problema asta cu Mozilla, nu stiu de unde provine. Cert e ca nu este recenta. Registry sunt curati, anti-virus activ si cu update respectiv nod32 v. 4. 0. 417 business edition.
Daca dau un clean cache & history isi revine intr-un final, dar e frustrant sa fac asta. Oricum, e cam ultima solutie in afara de reboot. flushdns nu functioneaza btw

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai cu ce browser navighezi pe internet? Poti sa ai internet slab / cablu stricat / router/switch stricate.Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi browserul tau (chrom mozilla opera) si curata si tu registri cu un utilitar de curatare! iti dau eu unul aici http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/ Succes!