| Houselaurie a întrebat:

Sal.in leg cu romanii au talent.am auzi la sf ultimei semifinale, ca pana pe 25, cand va fi finala putem vota favoritul, dar de ce acum si nu dupa ce prezinta si ultimul numar in finala, sau nu mai prezinta ca nu inteleg.

1 răspuns:
| Mirruna a răspuns:

Concurentii din cele 4 semifinale au ajuns in finala, unde se vot bate pentru premiul cel mare... deci, atunci nu vor mai fi alti concurenti ci doar cei alesi din cele 4 semifinale happy.