| anonim_4396 a întrebat:

PENTRU CINE SE UITA LA ROMANII AU TALENT:Salut. Am o intrebare si nu pot sa imi dau seama nicicum singura. Ma uit la romanii au talent. Aseara adica in 9 aprilie a fost ultima semifinala si l-am votat pe Dinu Valentin. Si de aici nu mai inteleg cum ii cu finala. In finala o sa cante iarasi toti finalistii si apoi o sa-i putem vota? sau cine decide castigatorul? juriul sau noi? Am citit pe net ca ieri s-au deschis liniile de vot si pana in 25 aprilie trebuie sa votam ca sa alegem marele castigator. E adevarat? deci eu acum daca vreau pot sa votez? aa si mai am o intrebare :se poate vota de mai multe ori de pe acelasi telefon? Mersi anticipat va dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| TpuNoName123 a răspuns:

Bună!
Tu îi poţi vota până la Marea Finală care va fi pe data de 25 aprilie.
Nu îi poţi vota în timpul emisiunii.
Poti vota de mai multe ori de pe acelaşi telefon.
Şi da vor mai cânta/dansa în finala.

2 răspunsuri:
| Andreeea_2224 a răspuns:

Http://romaniiautalent.protv.ro/finala
Daca vrei sa votezi.trimiti sms cu textul "dinu" la 1276...
Sau daca vrei pe alt cineva vezi pe sit`.ce text sa trmiti.
A, da si merge doar 1 data de pe un telefon.:-d
Sper ca te-am ajutat.
funda?:o3:d

| TpuNoName123 a răspuns:

Da, îl poţi vota acum.