| BellsC a întrebat:

Salutare!
Daca liniile de votare pentru Romanii au talent sunt deschise si se poate vota numai pana in seara cu finala.pai atunci in finala ce se mai intampla? Concurentii numai prezinta nimic? Se spune pur si simplu castigatorul?
Fundita

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Finala e mai mult un spectacol. Pentru ii revedea pe cei 12 cu cate un numar din nou. La final va fi anuntat si castigatorul. Dar poti fi sigura ca acestia vor pregati ceva.

6 răspunsuri:
| BellsC explică:

Eu ma gandeam... daca puteam vota doar pana atunci pai in finala ei chiar daca ar face ceva.noi nu mai putem vota pentru ca liniile se vor inchide. deci.e ciudat ar fi fost bine sa putem vota chiar si in finala sa vedem numerele ca sa stim de ce votam si la o anumita ora sa se spuna Stop!

| Skylerx a răspuns:

Nu, ei fac si scamatorii ca sa se aleaga castigatorul de atunci.

| Andreeea_2224 a răspuns:

In seara cu finalaa.concurenti tot asa.canta,prezinta cevaa.
Iar apoi la sf`spun castigatorull`.big grin.
Daca vrei sa` votezi pe cineva poti suna pana atuncii si decat dupa un tel`.big grin.
funda?

| Simoo14 a răspuns:

Chiar nu stiu dar din cate am auzit concurentii vor prezenta un numar. oricum sfatul meu este sa votezi chiar daca el/ea nu va prezenta nimic

| Bya_6882 a răspuns:

laughinglaughing)

la asta nu m`am ganditthinking
asa ehee hee

pai krd ca se voteaza sh atunci pe ce fac eithinking

oricum eu il votez pe Adrian orice ar filaughing):X

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Pai cred ca, concurentii mai prezinta un numar, si tot in aceea seara se voteaza castigatorul concursului''Romanii au talent''.big grin