| alexpuya27 a întrebat:

Am un prieten care a terminat clasa a9-a dupa care nu a mai continuat studiile(a terminato acum 2 ani)Poate sa se inscrie la seral sau la frecventa redusa? Ce acte ai trebuie?

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Daca are foaie matricola din care sa reiasa ca a facut 9 clase atunci se poate inscrie si la seral si la FF ...actele cred ca sunt foaia matricola, buletin, eventual si certificat de nastere si o cerere pe care o completeaza la liceul respectiv!

| Liviu a răspuns:

Daca vrei detalii lasa-mi idd tau pe privat
Si iti voi explica eu ce trebuie si cumhappy
Eu sun la fara frecventa'