| andrey1412 a întrebat:

Sal TPU. Cum pot sa fac in asa fel incat sa nu mai intre necunoscuti pe facebook-ul meu. Adica sa nu le arate nimic nimic de pe pagina mea. Nici ce imi place etc etc. Doar la prieteni vreau sa aiba acces pe pagina mea de fb.

Răspuns Câştigător
| DeyutzaDeea a răspuns:

Pai cand postezi ceva, este undeva un buton unde poti alege cine are permisiunea sa vada acele postari, si tu poti apasa pe "Doar Prietenii"

2 răspunsuri:
| BlessTPU a răspuns:

In dreapta pe bara albastra ai o piulita, dai pe ea apoi setari de confidentialitate... si acolo este o intrebare:"Cine imi poate vedea lucrurile mele?" dai editeaza si-o sa apara acolo un meniu si scrie:" prietenii prietenilor, prieteni, prieteni cu exceptia cunostintelor etc. sper ca te-am ajutat

| Cherilyn a răspuns:

Ai setarile sus in dreapta, primul buton si alegi ca doar prietenii sa vada continutul profilului tau. happy