| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! Stiti cum pot face sa imi mearga sa mearga PC mai repede?
P. S. Fara bani (hardware, Hardisk si altele.Si daca se poate si fara resetarea windowsului. Daca stiti vreun program spuneti-mi si mie FUNDA

1 răspuns:
| keN a răspuns:

Salut,poti downloada programul CCleaner de pe internet care curata si registry si fisierele nefolositoare.De asemenea, cu ajutorul lui poti selecta ce programele care se deschid la startul windowsului.