| ZyReXe a întrebat:

Sall all.Imi Spuneti si mie De ce Program am nevoie atunci cand am un server de cs ma refer daca ai un server de cs eu stiu ca ai nevoie de un program ca sa poate intra si ceilalti playeri nu doar tu. spuneti-mi Cat Mai Repede Va Rog

1 răspuns:
| KarmaPolice a răspuns:

N-ai nevoie de niciun program ( ai nevoie numai de jocul counter strike). Dupa ce ti-ai facut sv de cs ei se pot conecta la sv tau fie gasindu-l la internet, fie furnizandu-le ip-ul tau