| Walhalla a întrebat:

Sall,am nevoie de un peisaj din drama totala(de pe cartoon network)fara concurenti; oriunde am cautat nu este decat cu concurenti...Ce vrea de fac sa fac:as vrea sa am un peisaj din drama totala(nu conteaza din ce sezon)dar fara concurenti apoi in photoscape sa ii pun pe cei care ii vreau eu,si sa pun imaginea pe fb, iar fiecare concurent sa reprezinte un coleg de clasa...Dau fundoi!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| EddwaWix a răspuns:

Http://ro.razbunareainsuleidrameitotale.wikia.com/......background Ceva mai bun nu am gasit dar crede-ma am cautat... stiu ca nu e tocmai ceea ce iti trebuie dar sper ca cat de cat te-am ajutat.

| Walhalla explică (pentru LuciaCristina1996):

Nu le pot vedea... apare forbidden...cand dau click

| LuciaCristina1996 a răspuns (pentru Walhalla):

Pe astea le poti vedea?

http://images3.wikia.nocookie.net/......mages.jpeg

file:///C:/Users/Cristina/Desktop/playerstandard.jpg

| Walhalla explică (pentru LuciaCristina1996):

Da,si pe celelalte..trebuie doar sa dau copy si apoi paste in bara de sus de cautare.

| Walhalla explică (pentru EddwaWix):

Multumesc!