| anonim_4396 a întrebat:

Sall!
Cineva tot intra p un id de-al meu mai vechi, nu-l mai folosesc, i-am sters p toti din lista, dar cum am spus, cineva tot intra p el, si nu stiu cine a putut sa-mi afle parola(ea fiind si f simpla). Am incerkt s-o schimb dar n-am putut pentru ca trebuie sa rasp la niste intrebari, la care am rasp cand am facut id-ul, adica acum muuulta vreme.Chiar nu stiu dc pers aia intra p id-ul meu, ca nu mai am decat o pers in lista, adica p mine, cu noul meu id
Spune-ti-mi va rog, exista posibilitatea sa sterg id-ul? dar fara sa mai rasp la intrebarile alea.Sau altceva c pot sa fac, ca sa nu mai intre nimeni p id-ul ala?
dau fundita!

1 răspuns:
| madalyna a răspuns:

Nu cred ca poti sterge id.
poti sa iti schimbi parola
uite inainte sa intri pe mess cand deschizi yahoo messenger jos scrie "Forgot you password?" si dai click acolo
cred ca iti va aparea asta
https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot

si completezi acolo si cred ca merge sa iti schimbi parola.