| yoou17 a întrebat:

Sall stie cineva ce s-a intamplat in nini pe data de 15.01.2010(funda)

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Cred ca ai vrut sa scrii 15. 01. 2011...:p ai gresit anul! Dar nu-i nimic~!
Poi nimic interesant au readus iar episodul in care nini si ambasadorul sau sarutat plini de noroi. adica nu sa continuat! Funda?

5 răspunsuri:
| LoveJames a răspuns:

Ieri a fost un episod mai vechi... abia atunci cand sau sarutat nini si thomaswinking

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna!

Ieri seara, adica 15. 01. 2011, s-a dat acelasi episod cand ambasadorul si nini s-au sarutat, continua de luni cu celelalte.
Sper ca te-am ajutat.

| MariaSF a răspuns:

Episodul ala cu nini si thomas la ineputul

| Ioana_8454 a răspuns:

Heiibig hug
sa stiti ca sambata si duminica nu se dau episoade noibig hug
doar se repeta cele de luni pana vineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am eu un raspuns.Cred ca copiii de la gradinita s-au uitat la nini cu parintii si parintii cand au vazut ca Nini l-a sarutat pe ambasador au facut reclamatii la disney channel (parintii)si uite asa am ramas noi cei cu varsta peste 10 ani fara Nini. sadsadsadsadNUUUUU! Cam atat.BYE BYE!happyhappystar