| brunetteee a întrebat:

:*! Cine stie exact pe cat se ia vacanta de Paste si cat timp avem (o saptamana. sau doua? )

11 răspunsuri:
| caporalul a răspuns:

Pai se ia peste o saptamana si tine o saptamana

| AnneMarie_9433 a răspuns:

Vacanta de paste se ia pe 24 si tine pana in a treia zi de paste
sper ca te-am ajutat
Funda?

| madalyna a răspuns:

De pe 15 Aprilie pana pe 26.

| patry166 a răspuns:

Hey. ii o saptamana. din 16 pana in 26

| neo787840 a răspuns:

Vacanta este 16-25 aprilie.Citeste aici:
http://www.monitorulexpres.ro/? mod=monitorulexpres&p=eveniment&a=citeste&s_id=90812

| fantomitzu a răspuns:

Pe data de 15 aprilie se ia vacanta de Paste.Cam 11 zile cu cea de azi mai sunt.

| akira98 a răspuns:

Tot ce stiu este ca este exact in saptamana Pastelui si tine 2 saptamanihappy

| elmo2011 a răspuns:

Vacanta dureaza din 16 pana in 25 aprilie (10 zile).

Pastele sunt in 25

| mihaelaroxy a răspuns:

între 16 aprilie 2011 şi 25 aprilie 2011, elevii vor avea vacanţa de Paşte. funda?

| AnneMarie_9433 a răspuns:

Scuze vacanta se ia pe 15 si se termina in a 3 zi de pastiwinking

| pwp a răspuns:

Vacanta incepe pe 16 aprilie, si se termina pe 25.
tine doar o saptamana sad