| Deejay9051 a întrebat:

Salut, daca avem doar o saptama de vacanta la paste, cealalta saptamana unde s-a dus ca la vacanta de iarna a adaugat din vacanta de vara, asa ca stie cineva ce s-a intamplat cu aia o saptamana de paste?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vacanţa de primăvară nu este de Paşte!

| kx123 a răspuns:

Pai ne-a scazut-o deoarece am inceput scoala pe 15. acolo a adaugat-o.

| PisicutaMea a răspuns (pentru kx123):

Da asa este vacanta de primavara este de pe 6 pe 15 aprilie, dar nu este de Paste pentru ca Pastele este pe 5 mai iar atunci avem "vacanta"doar prima si a doua zi de Pasti.

| Pain03 a răspuns:

Trebuie sa aveti si voi o saptamana ALTFEL care se tine inaintea vacantei.

| ClaudiuuPaul a răspuns:

Acea saptamana s.a scazut pentru ca s.a prelungit vacanta de vara cu o saptamana si a inceput pe 17 happy Iar ei au considerat ca trebuie sa ne taie din vacanta de Paste (ce prosti...) funda?