| ADRYAN12 a întrebat:

SALL TPU... Cum imi dau seama in poze la cs daca un jucator are wall? ce apare pe poze?

6 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Cred ca trebuie sa te uiti atent la ele si vezi daca respectiva pers pune tinta unde e adversarul sau pune tinta pe perete.si dupa aia iti dai seama daca are wall sau nu. poti sa te mai iei si dupa scor.

dar ca tot veni vb sp si mie plzz cum se fac poze.batting eyelashes

| Tzitzirelu a răspuns (pentru SongElena):

Scrii in consola amx_ss +(Nickul jucatorului) +(Nr de poze )

| SongElena a răspuns (pentru Tzitzirelu):

Mersi mult:*

| SongElena a răspuns (pentru Tzitzirelu):

Dar rb sa-i fac poza cand inca nu a murit nu?

| Tzitzirelu a răspuns (pentru SongElena):

Da

| PuLs a răspuns:

Daca are wall se vad oamneii prin pereti sau apar patrate pe pereti (rosii sau albastre) sau mai nou se joaca cu pixel wallwinking apar doar niste puncte mici. Lasa publicele si apucate de mix-uri cu eac on si nu mai dai de codatiwinking