| condemnedAntagonist a întrebat:

tot mi sa zic ca nu am talent la desen dar vreau si parerea voastra am desenat 2 vedete justin geybar si miley cyroza chiar da ca nu va plac aceste vedete vr sa stiu daca seamana cat de cat cu ele ce va place la ambele poze? ce nu va place? argumentati.http://i.imgur.com/ela6I.jpg http://i.imgur.com/sRHkP.jpg

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Sunt cat de cat reusite, cred ca daca vei mai exersa va iesi si mai binewinking Ai talent.
Ce nu imi place: -dintii lui Miley;
-buzele lui Justin.

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mishto! ai talent...dar puteai sa alegi alte personaje chiar daca nu erau vedete.bravo oricum.happy

| Dolceboy a răspuns:

Mie unu imi place :p bv tinete de treaba incontinuare critica te fc mai puternica

| beautifulkiss a răspuns:

Buna sunt destul de ok.Nu te supara pe mine, dar cum a zis si @Roby nu imi plac dintii lui Miley si buzele lui Bieber.In rest sunt dragute, exerseaza si vei ajunge la un nivel ridicar si vei fi uimita de rezultate, crede-ma stiuhee heeNumai bine.

| Etelca a răspuns:

Sunt tare frumoase si ai talent.Adevarul este ca mai trebuie sa exersezi.Nu-i asculta pe cei care ti-au zis ca nu ai talent. Daca ei ar fi DaVinci as intelege, dar nu cred ca sunt foarte talentati ca sa comenteze!