| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Hey... Cei care au vazut comicul cu Miley-Cyroza, si mi-au spus sa fac cu Justin Bieber sa stiti ca fac de dragul vostrulaughing. Chiar daca imi place cum canta nu strica sa ma amuz putin. Comicul va fi gata in seara asta, sau maine (mai am si scoala, teme). Deci, sper ca v-am implinit dorintatongue.

Răspuns Câştigător
| TakeMeHome a răspuns:

Bravo Bia!happy
Sa nu te lasi!big grin Nu ii asculta pe altii care spun lucruri nasoale despre tine, talentul tau absolut superb pe care altii si-ar dori sa-l aiba si @Piscot si @NOBODY ce ati zice sa imi faceti un comic?!
Oricum nu caut scandal, nu-s genu' ala de disperata...
Bia, incep sa ador ceea ce faci! happy
Mult succes!:*

12 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt explică:

@NOBODY, din moment ce critici aiurea, se vede ca alt cineva e pisat in capstraight face.
Te crezi mare si tare, dar esti doar nu nimic, ca sa nu spun ca esti alt cevabig grin.
Deci...

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Ca să nu mă obosesc să ți-o spun diseară,îți spune de pe acum
Esti groanică,desenzi oribil.(bla bla bla), du-te și învață copil pișat la cap.(la, la, la și mo, mo, mo)

| NOBODY a răspuns:

@MyMy.
fac de 50 de ori comicuri mai bune ca ea.

| NOBODY a răspuns:

@Byanka
ce voiai să zici?
ceva legat de,, frumusețea comicurilor tale'', legat de rahatul românesc?

| NOBODY a răspuns:

Lol
îşi dă seama că MyMy e de fapt Byanka

Răspuns utilizator avertizat
| TakeMeHome a răspuns:

@NOBODY, e ok, frate!
BRAVOhappy.
Nu am nimic impotriva.Sa continui, sa ne areti si noua sa ne amuzam! happy.

| TakeMeHome a răspuns:

@Mutulke, baai eu imi spun parerea care e super ok!
straight faceSi daca iau funda cu ce ma aleg?!
Daca ea considera ca e corect ceea ce am zis, trebuie sa imi dea + ca nu e treaba tawinking! Bia oricum e fata de treaba si am multa incredere in ea; nu ma lingusesc. straight face
Pupp, Bia! :*

| TakeMeHome a răspuns:

@PeEllyODoareInPixCaVaLasatiVoiDeTpu, bai vaco, daca nu iti place nu te mai uita, clar?! Biaa nu te lasa; ai talent!
Nu-i baga in seama; Oricum fratee nu te uita daca nu iti convine si nu fac lucrurile astea pentru funda. sa iti fie clar fato straight face.
Aici e TPU [ toti pentru unu ] nu toti contra unu... asa ca mai bine taceti cu tampeniile voastre ca Bia nu va asculta oricum; sunteti o apa si un pamant toti. straight face
Bia sa nu te lasi :*!

| TakeMeHome a răspuns:

Lol
îşi dă seama că NOBODY e de fapt PROST.

| EllyFMS a răspuns:

@MyMy logic ca are talent si e buna daca-ti da funda =]].
@Byanca: lasa-te si lasa-ne si pe noi ca ne-ai disperat cu niste mazgalituri.Ma, stiu ca adevarul doare, dar accepta-l asa cum este el, adica in cazul tau adevarul este ca NU AI TALENT, NU ESTI COMICA SI NU STI SA DESENEZI si trebuie sa il accepti.Deci LASA-NE!