| Maryathr a întrebat:

As vrea sa stiu care este parerea voastra despre Justin Bieber? Mie mi se pare ca se da la cam toate fetele care ii plac.(Selena, Miley, Jasmine etc...)

4 răspunsuri:
| CristinasiVlad a răspuns:

Si eu am aceeasi parere happy dar le sta bine lui ustin cu selena nu crezi?
funda? iti dau si eu happy

| SerenaCRK a răspuns:

Mi se pare ok.Nu sunt o fana de-a lui, dar am o parere neutra despre el.Are succes, si mi se par stupide remarcile unora gen''ca este gay'' sau ''are voce de fetita''.Cu vocea lui de fetita, isi permite sa se plimbe in masini si locuri in care 'hateri' lui nu se vor plimba niciodata.

| Adrian11690 a răspuns:

Eu n-am nimic cu baietelul,canta bine? are de ce face umbra pamantului? ajuta oamenii? toti suntem curvari si ne dam la mai multe fete,pana apare aceea fiinta speciala! Apropo:se da si la Rihanna(ea a obtinut un act prin care el nu are voie sa se apropie la mai mult de cativa metri de ealaughing) da' asta e,daca iti place trebuie' sa-l accepti asa cum este nu sa pleci urechile la toate barfele care se scriu de el in ziare! nu sunt fan,ascult de la el doat melodiile pe care le canta iubita de dimineata si o fac fiindca le canta ealove struck!big grin
BTW:traieste-ti viata si nu visa sa ajungi ca ei, trec prin momente extrem de complicate!
pupici, Adrian!

| CorixZambestePentruTine a răspuns:

Eu nu sunt fana si nu am nimic cu el.adica sunt multi care nu sunt fani J.B si il fac in toate felurile. Eu nu ascult muzica lui,deci nu am o parere despre ce canta el. In rest,ai dreptate,se cam da la toate fetele, gen: miley, selena, kim etc.happy