| addapaupsiktau a întrebat:

Sallz in masura sunt sa vb cei care joca barn buddy pe facebook as vrea sa stiu cand imi fura aia sa le scrie acolo in loc ce scrie acolo sus ceva scris de mine ajutati-ma urgent sau cum fac rost de credite ajutati-ma plss

2 răspunsuri:

Pai acel mesaj care iti apare atunci cand fura cineva de la tine nu se mai poate schimba. Decat daca ai inceput sa joci de atunci de cand era versiunea veche, ceea ce nu prea cred. Deci la aceasta versiune nu se mai poate schimba mesajul. Si, in legatura cu creditele, le poti obtine fie prin cumparare, fie cultivi multe plante si flori si la fiecare, in functie de valoare iti va da o anumita suma de credite. Deci atunci cand faci cupe la plante, flori si animale primesti credit! Funda?

| obymic98 a răspuns:

Creditele le iei cu cardul tau sau al parintilor tai...trebuie sa platesti pentru credite ca de exemplu:1EURO pentru. 100 credite sau etc...si ca sa scrii ce vrei u este super simplu, dai la aplicatii sau la setari