| briquette a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum pot obtine mai multe credite pe Barn Buddy?! :d

Răspuns Câştigător
| CanTrioTc a răspuns:

Cand faci trofeu iti da credit sau poti sa cumperi :d

Funda?

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna facand cupe.Primesti 1000 de credite de laorhidee, trandafir, 500 parca de la primeleplante, 300 de credite de la animale si vreo 200 parca de la legume(dar nu primesti mereu credite), sau poti cumpara.Numai bine.

| M3HappyKid a răspuns:

Pai dupa ce cultivi o anumita planta pana castigi toate medaliile si apoi trofeul
atunci iti da nu stiu cate creditehappy

pup:0kiss

| Simonyka a răspuns:

Cat mai multe cupe...cat mai multe credite:X

| Allexaandraa a răspuns:

Facand cupele sau cu cardul...happy

| briquette explică:

Multumesc!:*

| Diana5320 a răspuns:

Pai castigi trofeu de la plante(prima data primesti panglica alba, apoi albastra, apoi rosie, dupa care primesti trofeu si minim 200 de credite). fundita si vot?